Hakkımızda

Mariposa for kids, oyunun çocuğun duygusal ve sosyal gelişimine olan katkısının farkındalığıyla çocukların akranları ile vakit geçirebilecekleri ve sosyalleşebilecekleri, şehrin karmaşasından olabildiğince uzak, mahalle arasında, komşuluk ve güvenilirlik hissinin önde tutulduğu, sıcak bir ortamda kaliteli vakit geçirmelerini sağlayacak bir girişim.
 
Kitabevi ile oyun atölyesi konseptini birleştirerek çocuklara oyun oynamanın yanı sıra kitap sevgisini aşılamayı amaçlıyoruz.

KİTABEVİ

Çocuklarınızın anılarında güzel bir iz bırakacak kitap alma deneyimi sunuyoruz…
0-9 yaş aralığına hitap eden, eğlenceli ve öğretici kitapları inceleyerek satın alabileceğiniz butik bir kitabevi… Kitabevimizde çocuk gelişiminde önemli bir yeri olan kutu oyunları, oyun hamuru ve organik boya kalemleri seçeneklerini de inceleyebilirsiniz. Çocuklarımızın doğayı sevmelerine katkı sağlayacak ahşap puzzle ürünlerimiz de bulunmaktadır.

 
ATÖLYE-OYUN GRUPLARI

Atölyeler ve oyun grupları ile annelerin çocuklarıyla birlikte sosyalleşebileceği bir mekân…

Çocukların eğlenerek güçlü bir kişilik oluşturması için yaş aralıklarına göre gelişimlerine uygun ve farklı ilgi alanlarına hitap eden etkinlikler düzenliyoruz. Çocuklarımızın keşif duygularını harekete geçirerek birden fazla deneyim kazanmalarını hedefleyen ve kendi alanında profesyonel eğitmenler tarafından sunulan atölyelerle hizmet veriyoruz. 

 
KAFE

Çocuklarınız ile beraber keyifli saatler...
 
Çocuklarınız çeşitli atölye ve etkinliklere katılırken sizlerin de onları beklerken keyifli zaman geçirebileceği bir kafe…Güzel havalarda çocuklarınız bahçemizdeki oyun alanında vakit geçirirken siz de kafemizdeki taze, günlük, lezzetli atıştırmalık ve içeceklerin tadını çıkarabilirsiniz.
 
ETKİNLİKLER

En keyifli günlerde de birlikte olalım...
 
Yazar tanıtım günleri, okul kitabevi gezileri, gruplara özel etkinlikler ve doğum günleri ile hizmet vermekteyiz.